Od 2004 roku na świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu, ma on na celu propagowanie tematyki bezpieczeństwa w sieci oraz zwrócenie uwagi na pozytywne wykorzystanie zasobów internetowych szczególnie wśród ludzi młodych.

W tym roku Światowy Dzień Bezpiecznego Internetu przypada na dzień 8 lutego 2022 r., w związku z tym zapraszamy wszystkich uczniów Technikum nr 1 oraz Branżowej Szkoły I Stopnia do wzięcia udziału w konkursie na grafikę komputerową oraz w konkursie plastycznym.

Szczegóły w niniejszym regulaminie.

Prace należy przesłać do 20 marca 2022 r. na adres e-mail biblioteki szkolnej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub złożyć w bibliotece szkolnej (prace plastyczne).

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 28 marca 2022 r

Na najlepszych czekają nagrody!

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.