W dniu 18 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbyła się gala podsumowująca XXIV edycję Wojewódzkiego Konkursu "Podkarpacka Tęcza" pod hasłem "Legendy Podkarpacia - ludzie, miejsca i historie". Na uroczystość zostali zaproszeni przedstawiciele naszej szkoły - Wyróżniony uczeń, Mateusz Łaski z kl. 2 Te oraz nauczyciel - opiekun konkursowy chłopca.

Ponieważ zaproszeni nie mogli osobiście wziąć udziału w gali finałowej, nagrody i dyplomy zostały przesłane do naszej szkoły przez organizatora. Serdecznie dziękujemy!

   

Przypominamy, że Mateusz otrzymał Wyróżnienie w kategorii fotograficznej za zdjęcie zatytułowane "Diabli Kamień na Podkarpackim Foluszu".

www.biblioteka.zstjaslo.pl/index.php/285-wyroznienie-mateusza-w-wojewodzkim-konkursie-podkarpacka-tecza

To kolejny sukces na koncie naszego utalentowanego, wrażliwego i niezwykle skromnego fotografa amatora. Gratulujemy!

 

oprac. M. Jachym - nauczyciel bibliotekarz