Zapraszam wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie fotograficznym o wdzięcznej nazwie „Cudowny świat skrzydlatych istot”. Tym razem o miejsca na podium będą walczyć autorskie kolorowe fotografie – o wymiarach minimum 15x21cm – przedstawiające zwierzęta, które posiadają skrzydła np. owady, ptaki albo nietoperze.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody ufundowane przez bibliotekę szkolną oraz dodatnie punkty z zachowania! Będą również reprezentować naszą szkołę w powiatowym konkursie, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Ożennej, gdzie powalczą o nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jaśle.

Szczegółowych informacji udziela i zgłoszenia do szkolnego etapu konkursu przyjmuje nauczyciel bibliotekarz.

Termin składania prac w bibliotece upływa 3 października 2022 r.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie MDK w Jaśle pod poniższym linkiem:

https://mdkjaslo.pl/pl/aktualnosci/991/konkurs-fotograficzny-cudowny-swiat-skrzydlatych-istot

tekst. mgr M. Jachym

fot. plakat konkursowy MDK w Jaśle