Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle po raz XXVIII organizują Konkurs Fotograficzny pn. „Jasło – Moje Miasto”. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest „Piękno jasielskich detali”, a Patronat Honorowy nad przedsięwzięciem sprawuje Burmistrz Miasta Jasła.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie od 1 do 5 zdjęć - w formacie 18x24 cm – na których zostaną utrwalone ciekawe fragmenty i detale historyczne albo współczesne, stanowiące część architektury dużej lub małej.

Drodzy Uczniowie ZST w Jaśle!

Rozglądnijcie się uważnie po naszym mieście powiatowym i poszukajcie ciekawych elementów większej całości takich, które same w sobie są oryginalne! Ukażcie je w intrygujący sposób na swoich fotografiach i zgłoście do konkursu, a być może to właśnie Wasze prace zostaną zauważone i docenione przez Jury.

Zdjęcia i zgłoszenia do konkursu przyjmuje nauczyciel bibliotekarz do dnia 1 grudnia 2022 r. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają dodatnie punkty  z zachowania i będą reprezentować naszą szkołę w konkursie zewnętrznym.

 

fot. plakat konkursowy MDK w Jaśle

oprac. mgr M. Jachym